Workshop: 'frontriem of zadelsierraad'
Wil jij graag jouw eigen frontriem kunnen maken? Of misschien wil je graag je zadel opleuken? Meld je dan aan voor onze frontriemen workshop!
Op donderdag 21 september is het zover! De Frontriemenshop komt naar Equidrôme en geeft een te gekke workshop waarbij je jouw eigen frontriem, XL-frontriem of zadelsieraad kan maken. Je kunt kiezen uit verschillende maten, kleuren leer en natuurlijk de kleuren van de steentjes. Het is ook mogelijk om zowel een frontriem als een zadelsieraad te maken om je setje compleet te maken!
De workshop begint om 18:00 en duurt ongeveer 2 uurtjes. Meld je snel aan want er zijn maar een beperkt aantal plekken!
Tickets gekocht, maar toch verhinderd? Kosteloos annuleren kan tot 18 september en enkel schriftelijk per mail naar algemeen@equidrome.nl